Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 114 m²
- Inhoud
- 365 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Bermweg 146 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 114 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bermweg 146
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
7.8 kmDe prijsindicatie voor Bermweg 146 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Akker/Haagwinde is €292.000. Dat komt neer op circa €3.010 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBermweg 146 is een woonhuis van 97 m² in de wijk Akker/Haagwinde. De buurt telt 412 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.402 inwoners per km².
Bermweg 146 is een woonhuis in Akker/Haagwinde, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Bermweg 146 heeft 97 m² woonoppervlakte en 365 m³ inhoud. Het perceel is 114 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Akker/Haagwinde ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bermweg 146 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-02-08. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Bermweg 146 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Akker/Haagwinde in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Bermweg 146 in Akker/Haagwinde bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bermweg 146: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Akker/Haagwinde: restaurant (0.5 km), cafe (2.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €180.000 tot €230.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Akker/Haagwinde is €292.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Bermweg 146 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Akker/Haagwinde. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1928, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen