Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Bermweg 29 Capelle aan den IJssel

Bermweg 29, 2906 LA Capelle aan den IJssel

101 m² Bouwjaar 1930 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Bermweg 29 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 455 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
455 m²
Inhoud
292 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Bermweg 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bermweg 29

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
126.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.8%
CO₂-emissie
34.54 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (1.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

645 Inwoners
270 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
277 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt-oost
25% Koopwoningen
7.317 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bermweg 29

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Bermweg 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Bermweg 29?

De prijsindicatie voor Bermweg 29 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt-oost is €267.000. Dat komt neer op circa €2.644 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bermweg 29 zich tot de wijk Bloemenbuurt-oost?

Bermweg 29 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 101 m² in de wijk Bloemenbuurt-oost. De buurt telt 277 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.317 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bermweg 29?

Bermweg 29 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Bloemenbuurt-oost, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bermweg 29 vergeleken met de buurt?

Bermweg 29 heeft 101 m² woonoppervlakte en 292 m³ inhoud. Het perceel is 455 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Bloemenbuurt-oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bermweg 29 en wat betekent dat?

Bermweg 29 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bermweg 29?

Bermweg 29 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 1 m².

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt-oost?

De wijk Bloemenbuurt-oost in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt-oost?

Vanuit Bermweg 29 in Bloemenbuurt-oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.