Streetview Bermweg 27 Capelle aan den IJssel

Bermweg 27, 2906 LA Capelle aan den IJssel

161 m² Bouwjaar 1930

Bermweg 27 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m² en een perceel van 179 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
179 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Bermweg 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

645 Inwoners
270 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
277 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt-oost
25% Koopwoningen
7.317 Inwoners per km²

Locatie van Bermweg 27

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Bermweg 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Bermweg 27?

De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt-oost is €267.000. Dat komt neer op circa €1.658 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bermweg 27 zich tot de wijk Bloemenbuurt-oost?

Bermweg 27 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Bloemenbuurt-oost. De buurt telt 277 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.317 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bermweg 27?

Bermweg 27 is een woonhuis in Bloemenbuurt-oost, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bermweg 27 vergeleken met de buurt?

Bermweg 27 heeft 161 m² woonoppervlakte. Het perceel is 179 m². In Bloemenbuurt-oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt-oost?

De wijk Bloemenbuurt-oost in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt-oost?

Vanuit Bermweg 27 in Bloemenbuurt-oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt-oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bermweg 27: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bloemenbuurt-oost?

Recreatie nabij Bloemenbuurt-oost: restaurant (0.3 km), cafe (2.8 km).