Streetview Haagwinde 13 Capelle aan den IJssel

Haagwinde 13, 2906 GA Capelle aan den IJssel

45 m² Bouwjaar 1978

Haagwinde 13 is een appartement in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
45 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Haagwinde 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

765 Inwoners
475 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
412 Woningvoorraad
€292.000 Gem. woningwaarde Akker/Haagwinde
72% Koopwoningen
6.402 Inwoners per km²

Locatie van Haagwinde 13

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Haagwinde 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Haagwinde 13?

De gemiddelde woningwaarde in Akker/Haagwinde is €292.000. Dat komt neer op circa €6.489 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haagwinde 13 zich tot de wijk Akker/Haagwinde?

Haagwinde 13 is een appartement van 45 m² in de wijk Akker/Haagwinde. De buurt telt 412 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.402 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haagwinde 13?

Haagwinde 13 is een appartement in Akker/Haagwinde, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Haagwinde 13 vergeleken met de buurt?

Haagwinde 13 heeft 45 m² woonoppervlakte. In Akker/Haagwinde ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Akker/Haagwinde?

De wijk Akker/Haagwinde in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Akker/Haagwinde?

Vanuit Haagwinde 13 in Akker/Haagwinde bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Akker/Haagwinde?

Zorg en onderwijs in de buurt van Haagwinde 13: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Akker/Haagwinde?

Recreatie nabij Akker/Haagwinde: restaurant (0.5 km), cafe (2.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Haagwinde 13?