Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 52 m²
- Inhoud
- 171 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Haagwinde 10 is een appartement in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Haagwinde 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
7.8 kmDe prijsindicatie voor Haagwinde 10 ligt rond €105.000 tot €130.000. De gemiddelde woningwaarde in Akker/Haagwinde is €292.000. Dat komt neer op circa €5.615 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHaagwinde 10 is een appartement van 52 m² in de wijk Akker/Haagwinde. De buurt telt 412 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.402 inwoners per km².
Haagwinde 10 is een appartement in Akker/Haagwinde, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Haagwinde 10 heeft 52 m² woonoppervlakte en 171 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Akker/Haagwinde ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Haagwinde 10 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-03-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.65 kg/jaar.
Haagwinde 10 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Akker/Haagwinde in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Haagwinde 10 in Akker/Haagwinde bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Haagwinde 10: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.4 km.