Streetview Goudenregenstraat 19 Capelle aan den IJssel

Goudenregenstraat 19, 2906 CK Capelle aan den IJssel

103 m² Bouwjaar 1906 6 kamers Label F

Goudenregenstraat 19 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 199 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
199 m²
Inhoud
315 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Goudenregenstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goudenregenstraat 19

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1330 Inwoners
640 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
636 Woningvoorraad
€269.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt-west
36% Koopwoningen
7.456 Inwoners per km²

Locatie van Goudenregenstraat 19

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Goudenregenstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Goudenregenstraat 19?

De prijsindicatie voor Goudenregenstraat 19 ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt-west is €269.000. Dat komt neer op circa €2.612 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goudenregenstraat 19 zich tot de wijk Bloemenbuurt-west?

Goudenregenstraat 19 is een woonhuis van 103 m² in de wijk Bloemenbuurt-west. De buurt telt 636 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.456 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goudenregenstraat 19?

Goudenregenstraat 19 is een woonhuis in Bloemenbuurt-west, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Goudenregenstraat 19 vergeleken met de buurt?

Goudenregenstraat 19 heeft 103 m² woonoppervlakte en 315 m³ inhoud. Het perceel is 199 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Bloemenbuurt-west ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goudenregenstraat 19 en wat betekent dat?

Goudenregenstraat 19 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Goudenregenstraat 19?

Goudenregenstraat 19 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt-west?

De wijk Bloemenbuurt-west in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt-west?

Vanuit Goudenregenstraat 19 in Bloemenbuurt-west bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 3 km.