Streetview Wilgenhoek 103 Capelle aan den IJssel

Wilgenhoek 103, 2906 AM Capelle aan den IJssel

75 m² Bouwjaar 1970 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Wilgenhoek 103 is een appartement in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €214.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
215 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Wilgenhoek 103

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilgenhoek 103

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
265.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
478.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
89.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1775 Inwoners
850 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
847 Woningvoorraad
€214.000 Gem. woningwaarde Florabuurt
11% Koopwoningen
12.435 Inwoners per km²

Locatie van Wilgenhoek 103

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Wilgenhoek 103

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilgenhoek 103?

De prijsindicatie voor Wilgenhoek 103 ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Florabuurt is €214.000. Dat komt neer op circa €2.853 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilgenhoek 103 zich tot de wijk Florabuurt?

Wilgenhoek 103 is een appartement van 75 m² in de wijk Florabuurt. De buurt telt 847 woningen. Daarvan is 11% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilgenhoek 103?

Wilgenhoek 103 is een appartement in Florabuurt, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wilgenhoek 103 vergeleken met de buurt?

Wilgenhoek 103 heeft 75 m² woonoppervlakte en 215 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Florabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €214.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilgenhoek 103 en wat betekent dat?

Wilgenhoek 103 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-04-20. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 89.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wilgenhoek 103?

Wilgenhoek 103 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Florabuurt?

De wijk Florabuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €214.000, 11% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Florabuurt?

Vanuit Wilgenhoek 103 in Florabuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.9 km.