Streetview Wergeland 2 Capelle aan den IJssel

Wergeland 2, 2905 XW Capelle aan den IJssel

130 m² Bouwjaar 1995 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Wergeland 2 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 164 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €468.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
164 m²
Inhoud
441 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Wergeland 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wergeland 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
90.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
148.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.5 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

485 Inwoners
200 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
196 Woningvoorraad
€468.000 Gem. woningwaarde Scandinavischebuurt
97% Koopwoningen
3.661 Inwoners per km²

Locatie van Wergeland 2

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Wergeland 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Wergeland 2?

De gemiddelde woningwaarde in Scandinavischebuurt is €468.000. Dat komt neer op circa €3.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wergeland 2 zich tot de wijk Scandinavischebuurt?

Wergeland 2 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Scandinavischebuurt. De buurt telt 196 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.661 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wergeland 2?

Wergeland 2 is een woonhuis in Scandinavischebuurt, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Wergeland 2 vergeleken met de buurt?

Wergeland 2 heeft 130 m² woonoppervlakte en 441 m³ inhoud. Het perceel is 164 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Scandinavischebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €468.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wergeland 2 en wat betekent dat?

Wergeland 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wergeland 2?

Wergeland 2 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Scandinavischebuurt?

De wijk Scandinavischebuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €468.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scandinavischebuurt?

Vanuit Wergeland 2 in Scandinavischebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.