Streetview Ceramstraat 3 Capelle aan den IJssel

Ceramstraat 3, 2905 SL Capelle aan den IJssel

130 m² Bouwjaar 1972 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Ceramstraat 3 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 137 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Ceramstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ceramstraat 3

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
143.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
214.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.7%
CO₂-emissie
39.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

705 Inwoners
295 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
299 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Molukkenbuurt
22% Koopwoningen
5.996 Inwoners per km²

Locatie van Ceramstraat 3

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Ceramstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Ceramstraat 3?

De gemiddelde woningwaarde in Molukkenbuurt is €276.000. Dat komt neer op circa €2.123 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ceramstraat 3 zich tot de wijk Molukkenbuurt?

Ceramstraat 3 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Molukkenbuurt. De buurt telt 299 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.996 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ceramstraat 3?

Ceramstraat 3 is een woonhuis in Molukkenbuurt, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ceramstraat 3 vergeleken met de buurt?

Ceramstraat 3 heeft 130 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Molukkenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ceramstraat 3 en wat betekent dat?

Ceramstraat 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-01-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ceramstraat 3?

Ceramstraat 3 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Molukkenbuurt?

De wijk Molukkenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molukkenbuurt?

Vanuit Ceramstraat 3 in Molukkenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.