Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 83 m²
Holterberg 155 is een appartement in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Holterberg 155
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
10.9 kmDe prijsindicatie voor Holterberg 155 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Bergenbuurt is €263.000. Dat komt neer op circa €3.169 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHolterberg 155 is een appartement van 83 m² in de wijk Bergenbuurt. De buurt telt 930 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.391 inwoners per km².
Holterberg 155 is een appartement in Bergenbuurt, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Holterberg 155 heeft 83 m² woonoppervlakte. In Bergenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Holterberg 155 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Bergenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Holterberg 155 in Bergenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Holterberg 155: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Bergenbuurt: restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €140.000 tot €165.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Bergenbuurt is €263.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Holterberg 155 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bergenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1977, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen