Eengezinswoning, vrijstaande woning 's-Gravenweg 356 Capelle aan den IJssel

's-Gravenweg 356, 2905 LB Capelle aan den IJssel

115 m² Bouwjaar 1930 5 kamers 4 slaapkamers Label F

's-Gravenweg 356 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 1472 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.003.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
1472 m²
Inhoud
480 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€825.000 tot €925.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenweg 356

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravenweg 356

Tuin
Ja (477.0 m²)

Garage
Parkeerplaats en vrijstaande houten garage
Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

65 Inwoners
30 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
27 Woningvoorraad
€1.003.000 Gem. woningwaarde Klinkert
96% Koopwoningen
250 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 's-Gravenweg 356

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over 's-Gravenweg 356

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenweg 356?

De prijsindicatie voor 's-Gravenweg 356 ligt rond €825.000 tot €925.000. De gemiddelde woningwaarde in Klinkert is €1.003.000. Dat komt neer op circa €8.722 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenweg 356 zich tot de wijk Klinkert?

's-Gravenweg 356 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 115 m² in de wijk Klinkert. De buurt telt 27 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 250 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenweg 356?

's-Gravenweg 356 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Klinkert, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is 's-Gravenweg 356 vergeleken met de buurt?

's-Gravenweg 356 heeft 115 m² woonoppervlakte en 480 m³ inhoud. Het perceel is 1472 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Klinkert ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.003.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravenweg 356 en wat betekent dat?

's-Gravenweg 356 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-08. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 's-Gravenweg 356?

's-Gravenweg 356 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 477 m².

Hoe is de woningmarkt in Klinkert?

De wijk Klinkert in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 65 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.003.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klinkert?

Vanuit 's-Gravenweg 356 in Klinkert bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.