Streetview Klaas Klinkertweg 2 Capelle aan den IJssel

Klaas Klinkertweg 2, 2905 LA Capelle aan den IJssel

93 m² Bouwjaar 1931

Klaas Klinkertweg 2 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en een perceel van 275 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.003.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
275 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Klaas Klinkertweg 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

65 Inwoners
30 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
27 Woningvoorraad
€1.003.000 Gem. woningwaarde Klinkert
96% Koopwoningen
250 Inwoners per km²

Locatie van Klaas Klinkertweg 2

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Klaas Klinkertweg 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Klaas Klinkertweg 2?

De gemiddelde woningwaarde in Klinkert is €1.003.000. Dat komt neer op circa €10.785 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klaas Klinkertweg 2 zich tot de wijk Klinkert?

Klaas Klinkertweg 2 is een woonhuis van 93 m² in de wijk Klinkert. De buurt telt 27 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 250 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klaas Klinkertweg 2?

Klaas Klinkertweg 2 is een woonhuis in Klinkert, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Klaas Klinkertweg 2 vergeleken met de buurt?

Klaas Klinkertweg 2 heeft 93 m² woonoppervlakte. Het perceel is 275 m². In Klinkert ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.003.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Klinkert?

De wijk Klinkert in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 65 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.003.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klinkert?

Vanuit Klaas Klinkertweg 2 in Klinkert bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Klinkert?

Zorg en onderwijs in de buurt van Klaas Klinkertweg 2: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Klinkert?

Recreatie nabij Klinkert: restaurant (0.3 km), cafe (0.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Klaas Klinkertweg 2?