Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2016
- Woonoppervlakte
- 256 m²
- Perceeloppervlakte
- 516 m²
Klaas Klinkertweg 2 A is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 256 m² en een perceel van 516 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.003.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Klaas Klinkertweg 2 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
10.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Klinkert is €1.003.000. Dat komt neer op circa €3.918 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKlaas Klinkertweg 2 A is een woonhuis van 256 m² in de wijk Klinkert. De buurt telt 27 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 250 inwoners per km².
Klaas Klinkertweg 2 A is een woonhuis in Klinkert, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Klaas Klinkertweg 2 A heeft 256 m² woonoppervlakte. Het perceel is 516 m². In Klinkert ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.003.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Klinkert in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 65 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.003.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Klaas Klinkertweg 2 A in Klinkert bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Klaas Klinkertweg 2 A: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.2 km.
Recreatie nabij Klinkert: restaurant (0.3 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Klaas Klinkertweg 2 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Klinkert. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2016, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.