Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
Rogaland 21 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en een perceel van 154 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €468.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rogaland 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
10.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Scandinavischebuurt is €468.000. Dat komt neer op circa €2.753 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRogaland 21 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Scandinavischebuurt. De buurt telt 196 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.661 inwoners per km².
Rogaland 21 is een woonhuis in Scandinavischebuurt, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Rogaland 21 heeft 170 m² woonoppervlakte. Het perceel is 154 m². In Scandinavischebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €468.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Scandinavischebuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €468.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Rogaland 21 in Scandinavischebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rogaland 21: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Scandinavischebuurt: restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Rogaland 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Scandinavischebuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1973, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.