Geschakelde woning Kalundborg 18 Capelle aan den IJssel

Kalundborg 18, 2905 AK Capelle aan den IJssel

180 m² Bouwjaar 1975 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Kalundborg 18 is een geschakelde woning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 309 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €468.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
309 m²
Inhoud
695 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kalundborg 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kalundborg 18

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
146.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
209.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.5 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

485 Inwoners
200 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
196 Woningvoorraad
€468.000 Gem. woningwaarde Scandinavischebuurt
97% Koopwoningen
3.661 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kalundborg 18

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Kalundborg 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Kalundborg 18?

De prijsindicatie voor Kalundborg 18 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Scandinavischebuurt is €468.000. Dat komt neer op circa €2.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kalundborg 18 zich tot de wijk Scandinavischebuurt?

Kalundborg 18 is een geschakelde woning van 180 m² in de wijk Scandinavischebuurt. De buurt telt 196 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.661 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kalundborg 18?

Kalundborg 18 is een geschakelde woning in Scandinavischebuurt, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kalundborg 18 vergeleken met de buurt?

Kalundborg 18 heeft 180 m² woonoppervlakte en 695 m³ inhoud. Het perceel is 309 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Scandinavischebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €468.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kalundborg 18 en wat betekent dat?

Kalundborg 18 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kalundborg 18?

Kalundborg 18 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Scandinavischebuurt?

De wijk Scandinavischebuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €468.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scandinavischebuurt?

Vanuit Kalundborg 18 in Scandinavischebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.