Eengezinswoning, tussenwoning Hordaland 15 Capelle aan den IJssel

Hordaland 15, 2905 AJ Capelle aan den IJssel

139 m² Bouwjaar 1973 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Hordaland 15 is een eengezinswoning, tussenwoning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 147 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €468.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Inhoud
520 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hordaland 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hordaland 15

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
132.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
193.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.45 kg/m²

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.5 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

485 Inwoners
200 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
196 Woningvoorraad
€468.000 Gem. woningwaarde Scandinavischebuurt
97% Koopwoningen
3.661 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hordaland 15

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Hordaland 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Hordaland 15?

De prijsindicatie voor Hordaland 15 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Scandinavischebuurt is €468.000. Dat komt neer op circa €3.367 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hordaland 15 zich tot de wijk Scandinavischebuurt?

Hordaland 15 is een eengezinswoning, tussenwoning van 139 m² in de wijk Scandinavischebuurt. De buurt telt 196 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.661 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hordaland 15?

Hordaland 15 is een eengezinswoning, tussenwoning in Scandinavischebuurt, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hordaland 15 vergeleken met de buurt?

Hordaland 15 heeft 139 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Scandinavischebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €468.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hordaland 15 en wat betekent dat?

Hordaland 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hordaland 15?

Hordaland 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Scandinavischebuurt?

De wijk Scandinavischebuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €468.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scandinavischebuurt?

Vanuit Hordaland 15 in Scandinavischebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.