Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 207 m²
- Inhoud
- 615 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Dakotaweg 251 is een appartement in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €325.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dakotaweg 251
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
10.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Amerikaansebuurt is €325.000. Dat komt neer op circa €1.570 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDakotaweg 251 is een appartement van 207 m² in de wijk Amerikaansebuurt. De buurt telt 166 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.603 inwoners per km².
Dakotaweg 251 is een appartement in Amerikaansebuurt, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Dakotaweg 251 heeft 207 m² woonoppervlakte en 615 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 52 m² per kamer. In Amerikaansebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €325.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dakotaweg 251 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Dakotaweg 251 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Amerikaansebuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €325.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Dakotaweg 251 in Amerikaansebuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dakotaweg 251: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.2 km.