Tussenwoning Cycladen 5 Capelle aan den IJssel

Cycladen 5, 2904 VG Capelle aan den IJssel

151 m² Bouwjaar 1976 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Cycladen 5 is een tussenwoning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 182 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
182 m²
Inhoud
534 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€525.000 tot €625.000
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Cycladen 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cycladen 5

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
117.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
134.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.4%
CO₂-emissie
23.16 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (80.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

890 Inwoners
350 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
344 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde Eilandenbuurt
99% Koopwoningen
6.091 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cycladen 5

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Cycladen 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Cycladen 5?

De prijsindicatie voor Cycladen 5 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Eilandenbuurt is €438.000. Dat komt neer op circa €2.901 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cycladen 5 zich tot de wijk Eilandenbuurt?

Cycladen 5 is een tussenwoning van 151 m² in de wijk Eilandenbuurt. De buurt telt 344 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.091 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cycladen 5?

Cycladen 5 is een tussenwoning in Eilandenbuurt, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Cycladen 5 vergeleken met de buurt?

Cycladen 5 heeft 151 m² woonoppervlakte en 534 m³ inhoud. Het perceel is 182 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Eilandenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cycladen 5 en wat betekent dat?

Cycladen 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cycladen 5?

Cycladen 5 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 80 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Eilandenbuurt?

De wijk Eilandenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eilandenbuurt?

Vanuit Cycladen 5 in Eilandenbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 2.2 km.