Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 126 m²
- Inhoud
- 437 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Savanne 103 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 126 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Savanne 103
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
5.3 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
11.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Waardenbuurt is €331.000. Dat komt neer op circa €2.736 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSavanne 103 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Waardenbuurt. De buurt telt 438 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.567 inwoners per km².
Savanne 103 is een woonhuis in Waardenbuurt, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Savanne 103 heeft 121 m² woonoppervlakte en 437 m³ inhoud. Het perceel is 126 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Waardenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Savanne 103 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-05-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 5461.77 kg/jaar.
Savanne 103 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Waardenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Savanne 103 in Waardenbuurt bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Savanne 103: ziekenhuis op 5.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.9 km.