Eengezinswoning, tussenwoning Savanne 77 Capelle aan den IJssel

Savanne 77, 2904 TC Capelle aan den IJssel

120 m² Bouwjaar 1974 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Savanne 77 is een eengezinswoning, tussenwoning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 119 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
119 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Savanne 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Savanne 77

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
114.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
171 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.07 kg/m²

Tuin
Ja (42.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

975 Inwoners
440 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
438 Woningvoorraad
€331.000 Gem. woningwaarde Waardenbuurt
56% Koopwoningen
6.567 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Savanne 77

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Savanne 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Savanne 77?

De prijsindicatie voor Savanne 77 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Waardenbuurt is €331.000. Dat komt neer op circa €2.758 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Savanne 77 zich tot de wijk Waardenbuurt?

Savanne 77 is een eengezinswoning, tussenwoning van 120 m² in de wijk Waardenbuurt. De buurt telt 438 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.567 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Savanne 77?

Savanne 77 is een eengezinswoning, tussenwoning in Waardenbuurt, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Savanne 77 vergeleken met de buurt?

Savanne 77 heeft 120 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Het perceel is 119 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Waardenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Savanne 77 en wat betekent dat?

Savanne 77 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-02-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Savanne 77?

Savanne 77 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 42 m².

Hoe is de woningmarkt in Waardenbuurt?

De wijk Waardenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waardenbuurt?

Vanuit Savanne 77 in Waardenbuurt bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.