Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Snelrewaard 2 Capelle aan den IJssel

Snelrewaard 2, 2904 SN Capelle aan den IJssel

153 m² Bouwjaar 1975 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Snelrewaard 2 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 216 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
216 m²
Inhoud
615 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€620.000 tot €720.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Snelrewaard 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Snelrewaard 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
137.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
118.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
41.2%
CO₂-emissie
18.59 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (69.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

975 Inwoners
440 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
438 Woningvoorraad
€331.000 Gem. woningwaarde Waardenbuurt
56% Koopwoningen
6.567 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Snelrewaard 2

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Snelrewaard 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Snelrewaard 2?

De prijsindicatie voor Snelrewaard 2 ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in Waardenbuurt is €331.000. Dat komt neer op circa €2.163 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Snelrewaard 2 zich tot de wijk Waardenbuurt?

Snelrewaard 2 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 153 m² in de wijk Waardenbuurt. De buurt telt 438 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.567 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Snelrewaard 2?

Snelrewaard 2 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Waardenbuurt, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Snelrewaard 2 vergeleken met de buurt?

Snelrewaard 2 heeft 153 m² woonoppervlakte en 615 m³ inhoud. Het perceel is 216 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Waardenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Snelrewaard 2 en wat betekent dat?

Snelrewaard 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Snelrewaard 2?

Snelrewaard 2 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 69 m².

Hoe is de woningmarkt in Waardenbuurt?

De wijk Waardenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waardenbuurt?

Vanuit Snelrewaard 2 in Waardenbuurt bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.