Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 187 m²
- Perceeloppervlakte
- 314 m²
Snelrewaard 12 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en een perceel van 314 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Snelrewaard 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
5.3 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
11.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Waardenbuurt is €331.000. Dat komt neer op circa €1.770 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSnelrewaard 12 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Waardenbuurt. De buurt telt 438 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.567 inwoners per km².
Snelrewaard 12 is een woonhuis in Waardenbuurt, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Snelrewaard 12 heeft 187 m² woonoppervlakte. Het perceel is 314 m². In Waardenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Waardenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Snelrewaard 12 in Waardenbuurt bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Snelrewaard 12: ziekenhuis op 5.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.9 km.
Recreatie nabij Waardenbuurt: restaurant (0.9 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Snelrewaard 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Waardenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.