Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 189 m²
- Perceeloppervlakte
- 293 m²
- Inhoud
- 711 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Paradijsselpark 83 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 293 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €581.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Paradijsselpark 83
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
5.2 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
5.4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
11.2 kmDe prijsindicatie voor Paradijsselpark 83 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Paradijssel is €581.000. Dat komt neer op circa €3.074 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenParadijsselpark 83 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Paradijssel. De buurt telt 349 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.794 inwoners per km².
Paradijsselpark 83 is een woonhuis in Paradijssel, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Paradijsselpark 83 heeft 189 m² woonoppervlakte en 711 m³ inhoud. Het perceel is 293 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Paradijssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €581.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Paradijsselpark 83 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-04-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Paradijsselpark 83 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Paradijssel in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €581.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Paradijsselpark 83 in Paradijssel bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Paradijsselpark 83: ziekenhuis op 5.4 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 1.9 km.