Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 265 m²
Paradijsselpark 31 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m² en een perceel van 265 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €581.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Paradijsselpark 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
5.2 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
5.4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
11.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Paradijssel is €581.000. Dat komt neer op circa €2.677 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenParadijsselpark 31 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Paradijssel. De buurt telt 349 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.794 inwoners per km².
Paradijsselpark 31 is een woonhuis in Paradijssel, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Paradijsselpark 31 heeft 217 m² woonoppervlakte. Het perceel is 265 m². In Paradijssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €581.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Paradijssel in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €581.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Paradijsselpark 31 in Paradijssel bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Paradijsselpark 31: ziekenhuis op 5.4 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 1.9 km.
Recreatie nabij Paradijssel: restaurant (0.5 km), cafe (1.8 km).
Een woningrapport voor Paradijsselpark 31 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Paradijssel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2001, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.