Tussenwoning Paradijsselpark 208 Capelle aan den IJssel

Paradijsselpark 208, 2904 PA Capelle aan den IJssel

147 m² Bouwjaar 1999 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Paradijsselpark 208 is een tussenwoning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 116 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €581.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
116 m²
Inhoud
587 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Paradijsselpark 208

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paradijsselpark 208

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

900 Inwoners
350 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
349 Woningvoorraad
€581.000 Gem. woningwaarde Paradijssel
98% Koopwoningen
4.794 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paradijsselpark 208

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Paradijsselpark 208

Wat is de geschatte woningwaarde van Paradijsselpark 208?

De prijsindicatie voor Paradijsselpark 208 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Paradijssel is €581.000. Dat komt neer op circa €3.952 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paradijsselpark 208 zich tot de wijk Paradijssel?

Paradijsselpark 208 is een tussenwoning van 147 m² in de wijk Paradijssel. De buurt telt 349 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.794 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paradijsselpark 208?

Paradijsselpark 208 is een tussenwoning in Paradijssel, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Paradijsselpark 208 vergeleken met de buurt?

Paradijsselpark 208 heeft 147 m² woonoppervlakte en 587 m³ inhoud. Het perceel is 116 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Paradijssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €581.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paradijsselpark 208 en wat betekent dat?

Paradijsselpark 208 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Paradijsselpark 208?

Paradijsselpark 208 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Paradijssel?

De wijk Paradijssel in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €581.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paradijssel?

Vanuit Paradijsselpark 208 in Paradijssel bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.