Eengezinswoning, tussenwoning Maasdal 7 Capelle aan den IJssel

Maasdal 7, 2904 CN Capelle aan den IJssel

129 m² Bouwjaar 1976 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Maasdal 7 is een eengezinswoning, tussenwoning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 138 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €359.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
138 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2017
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Maasdal 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maasdal 7

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
119 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.31 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1855 Inwoners
830 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
832 Woningvoorraad
€359.000 Gem. woningwaarde Dalenbuurt
97% Koopwoningen
8.873 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Maasdal 7

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Maasdal 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Maasdal 7?

De prijsindicatie voor Maasdal 7 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Dalenbuurt is €359.000. Dat komt neer op circa €2.783 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maasdal 7 zich tot de wijk Dalenbuurt?

Maasdal 7 is een eengezinswoning, tussenwoning van 129 m² in de wijk Dalenbuurt. De buurt telt 832 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.873 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maasdal 7?

Maasdal 7 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dalenbuurt, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Maasdal 7 vergeleken met de buurt?

Maasdal 7 heeft 129 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 138 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Dalenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €359.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maasdal 7 en wat betekent dat?

Maasdal 7 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-02-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maasdal 7?

Maasdal 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 61 m².

Hoe is de woningmarkt in Dalenbuurt?

De wijk Dalenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €359.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dalenbuurt?

Vanuit Maasdal 7 in Dalenbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.