Eengezinswoning, hoekwoning Meeuwensingel 223 Capelle aan den IJssel

Meeuwensingel 223, 2903 TE Capelle aan den IJssel

144 m² Bouwjaar 2025 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Meeuwensingel 223 is een eengezinswoning, hoekwoning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 124 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €189.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
124 m²
Inhoud
432 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€560.000 tot €660.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Meeuwensingel 223

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meeuwensingel 223

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1070 Inwoners
535 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
547 Woningvoorraad
€189.000 Gem. woningwaarde Meeuwenbuurt
13% Koopwoningen
8.203 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meeuwensingel 223

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Meeuwensingel 223

Wat is de geschatte woningwaarde van Meeuwensingel 223?

De prijsindicatie voor Meeuwensingel 223 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Meeuwenbuurt is €189.000. Dat komt neer op circa €1.312 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meeuwensingel 223 zich tot de wijk Meeuwenbuurt?

Meeuwensingel 223 is een eengezinswoning, hoekwoning van 144 m² in de wijk Meeuwenbuurt. De buurt telt 547 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meeuwensingel 223?

Meeuwensingel 223 is een eengezinswoning, hoekwoning in Meeuwenbuurt, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Meeuwensingel 223 vergeleken met de buurt?

Meeuwensingel 223 heeft 144 m² woonoppervlakte en 432 m³ inhoud. Het perceel is 124 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Meeuwenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €189.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meeuwensingel 223 en wat betekent dat?

Meeuwensingel 223 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Meeuwensingel 223?

Meeuwensingel 223 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Meeuwenbuurt?

De wijk Meeuwenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €189.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Meeuwenbuurt?

Vanuit Meeuwensingel 223 in Meeuwenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.