Streetview Stationsbuurt 23 Capelle aan den IJssel

Stationsbuurt 23, 2903 LX Capelle aan den IJssel

200 m² Bouwjaar 1978 6 kamers 3 slaapkamers Label C

Stationsbuurt 23 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 347 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €552.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
347 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Stationsbuurt 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stationsbuurt 23

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

160 Inwoners
70 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
73 Woningvoorraad
€552.000 Gem. woningwaarde Stationsbuurt
75% Koopwoningen
438 Inwoners per km²

Locatie van Stationsbuurt 23

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Stationsbuurt 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Stationsbuurt 23?

De prijsindicatie voor Stationsbuurt 23 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Stationsbuurt is €552.000. Dat komt neer op circa €2.760 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stationsbuurt 23 zich tot de wijk Stationsbuurt?

Stationsbuurt 23 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Stationsbuurt. De buurt telt 73 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 438 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stationsbuurt 23?

Stationsbuurt 23 is een woonhuis in Stationsbuurt, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Stationsbuurt 23 vergeleken met de buurt?

Stationsbuurt 23 heeft 200 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 347 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Stationsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €552.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stationsbuurt 23 en wat betekent dat?

Stationsbuurt 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-01-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stationsbuurt 23?

Stationsbuurt 23 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stationsbuurt?

De wijk Stationsbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €552.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stationsbuurt?

Vanuit Stationsbuurt 23 in Stationsbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2 km.