Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 875 m²
's-Gravenweg 279 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m² en een perceel van 875 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €552.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenweg 279
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
8.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stationsbuurt is €552.000. Dat komt neer op circa €4.214 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragen's-Gravenweg 279 is een woonhuis van 131 m² in de wijk Stationsbuurt. De buurt telt 73 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 438 inwoners per km².
's-Gravenweg 279 is een woonhuis in Stationsbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
's-Gravenweg 279 heeft 131 m² woonoppervlakte. Het perceel is 875 m². In Stationsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €552.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
's-Gravenweg 279 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-10-29. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 9452.68 kg/jaar.
De wijk Stationsbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €552.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit 's-Gravenweg 279 in Stationsbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van 's-Gravenweg 279: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.