Streetview 's-Gravenweg 229 A Capelle aan den IJssel

's-Gravenweg 229 A, 2903 LV Capelle aan den IJssel

323 m² Bouwjaar 1998

's-Gravenweg 229 A is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 323 m² en een perceel van 1618 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €552.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
323 m²
Perceeloppervlakte
1618 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenweg 229 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

160 Inwoners
70 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
73 Woningvoorraad
€552.000 Gem. woningwaarde Stationsbuurt
75% Koopwoningen
438 Inwoners per km²

Locatie van 's-Gravenweg 229 A

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over 's-Gravenweg 229 A

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenweg 229 A?

De prijsindicatie voor 's-Gravenweg 229 A ligt rond €910.000 tot €1.010.000. De gemiddelde woningwaarde in Stationsbuurt is €552.000. Dat komt neer op circa €1.709 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenweg 229 A zich tot de wijk Stationsbuurt?

's-Gravenweg 229 A is een woonhuis van 323 m² in de wijk Stationsbuurt. De buurt telt 73 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 438 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenweg 229 A?

's-Gravenweg 229 A is een woonhuis in Stationsbuurt, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is 's-Gravenweg 229 A vergeleken met de buurt?

's-Gravenweg 229 A heeft 323 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1618 m². In Stationsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €552.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Stationsbuurt?

De wijk Stationsbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €552.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stationsbuurt?

Vanuit 's-Gravenweg 229 A in Stationsbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stationsbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van 's-Gravenweg 229 A: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Stationsbuurt?

Recreatie nabij Stationsbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (2.1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van 's-Gravenweg 229 A?