Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 235 m²
- Perceeloppervlakte
- 934 m²
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Rietkraag 30 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m², een perceel van 934 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €552.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rietkraag 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
8.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stationsbuurt is €552.000. Dat komt neer op circa €2.349 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRietkraag 30 is een woonhuis van 235 m² in de wijk Stationsbuurt. De buurt telt 73 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 438 inwoners per km².
Rietkraag 30 is een woonhuis in Stationsbuurt, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Rietkraag 30 heeft 235 m² woonoppervlakte. Het perceel is 934 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Stationsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €552.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rietkraag 30 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-12-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.5 kg/jaar.
Rietkraag 30 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Stationsbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €552.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Rietkraag 30 in Stationsbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rietkraag 30: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.