Streetview Rietkraag 10 Capelle aan den IJssel

Rietkraag 10, 2903 LT Capelle aan den IJssel

134 m² Bouwjaar 2023 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Rietkraag 10 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 246 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €552.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
246 m²
Inhoud
428 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rietkraag 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rietkraag 10

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
79.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
23.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
76.4%
CO₂-emissie
5.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

160 Inwoners
70 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
73 Woningvoorraad
€552.000 Gem. woningwaarde Stationsbuurt
75% Koopwoningen
438 Inwoners per km²

Locatie van Rietkraag 10

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Rietkraag 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Rietkraag 10?

De gemiddelde woningwaarde in Stationsbuurt is €552.000. Dat komt neer op circa €4.119 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rietkraag 10 zich tot de wijk Stationsbuurt?

Rietkraag 10 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Stationsbuurt. De buurt telt 73 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 438 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rietkraag 10?

Rietkraag 10 is een woonhuis in Stationsbuurt, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rietkraag 10 vergeleken met de buurt?

Rietkraag 10 heeft 134 m² woonoppervlakte en 428 m³ inhoud. Het perceel is 246 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Stationsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €552.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rietkraag 10 en wat betekent dat?

Rietkraag 10 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-08-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rietkraag 10?

Rietkraag 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stationsbuurt?

De wijk Stationsbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €552.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stationsbuurt?

Vanuit Rietkraag 10 in Stationsbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2 km.