Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Inhoud
- 346 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Kanaalweg 24 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 145 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €552.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kanaalweg 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
8.9 kmDe prijsindicatie voor Kanaalweg 24 ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Stationsbuurt is €552.000. Dat komt neer op circa €5.935 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKanaalweg 24 is een woonhuis van 93 m² in de wijk Stationsbuurt. De buurt telt 73 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 438 inwoners per km².
Kanaalweg 24 is een woonhuis in Stationsbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kanaalweg 24 heeft 93 m² woonoppervlakte en 346 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Stationsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €552.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kanaalweg 24 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-01-20. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.89 kg/jaar.
Kanaalweg 24 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Stationsbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €552.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Kanaalweg 24 in Stationsbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kanaalweg 24: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.