Streetview Kanaalweg 41 Capelle aan den IJssel

Kanaalweg 41, 2903 LR Capelle aan den IJssel

155 m² Bouwjaar 1962 Label E

Kanaalweg 41 is een appartement in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €552.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
155 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kanaalweg 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kanaalweg 41

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

160 Inwoners
70 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
73 Woningvoorraad
€552.000 Gem. woningwaarde Stationsbuurt
75% Koopwoningen
438 Inwoners per km²

Locatie van Kanaalweg 41

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Kanaalweg 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Kanaalweg 41?

De gemiddelde woningwaarde in Stationsbuurt is €552.000. Dat komt neer op circa €3.561 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kanaalweg 41 zich tot de wijk Stationsbuurt?

Kanaalweg 41 is een appartement van 155 m² in de wijk Stationsbuurt. De buurt telt 73 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 438 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kanaalweg 41?

Kanaalweg 41 is een appartement in Stationsbuurt, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kanaalweg 41 vergeleken met de buurt?

Kanaalweg 41 heeft 155 m² woonoppervlakte. In Stationsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €552.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kanaalweg 41 en wat betekent dat?

Kanaalweg 41 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-10-07. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Stationsbuurt?

De wijk Stationsbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €552.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stationsbuurt?

Vanuit Kanaalweg 41 in Stationsbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stationsbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kanaalweg 41: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.