Streetview Kanaalweg 1 Capelle aan den IJssel

Kanaalweg 1, 2903 LR Capelle aan den IJssel

114 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Kanaalweg 1 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 820 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €552.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
820 m²
Inhoud
508 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kanaalweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kanaalweg 1

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
303.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
441.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
84.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

160 Inwoners
70 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
73 Woningvoorraad
€552.000 Gem. woningwaarde Stationsbuurt
75% Koopwoningen
438 Inwoners per km²

Locatie van Kanaalweg 1

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Kanaalweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Kanaalweg 1?

De gemiddelde woningwaarde in Stationsbuurt is €552.000. Dat komt neer op circa €4.842 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kanaalweg 1 zich tot de wijk Stationsbuurt?

Kanaalweg 1 is een woonhuis van 114 m² in de wijk Stationsbuurt. De buurt telt 73 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 438 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kanaalweg 1?

Kanaalweg 1 is een woonhuis in Stationsbuurt, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kanaalweg 1 vergeleken met de buurt?

Kanaalweg 1 heeft 114 m² woonoppervlakte en 508 m³ inhoud. Het perceel is 820 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Stationsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €552.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kanaalweg 1 en wat betekent dat?

Kanaalweg 1 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-12-03. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 84.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kanaalweg 1?

Kanaalweg 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stationsbuurt?

De wijk Stationsbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €552.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stationsbuurt?

Vanuit Kanaalweg 1 in Stationsbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2 km.