Portiekflat (appartement) Fluiterlaan 264 Capelle aan den IJssel

Fluiterlaan 264, 2903 HS Capelle aan den IJssel

89 m² Bouwjaar 1997 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Fluiterlaan 264 is een portiekflat (appartement) in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
295 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Fluiterlaan 264

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fluiterlaan 264

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
84.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
147.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.99 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1075 Inwoners
635 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
753 Woningvoorraad
€269.000 Gem. woningwaarde Koperwiek
33% Koopwoningen
6.230 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Fluiterlaan 264

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Fluiterlaan 264

Wat is de geschatte woningwaarde van Fluiterlaan 264?

De prijsindicatie voor Fluiterlaan 264 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Koperwiek is €269.000. Dat komt neer op circa €3.022 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fluiterlaan 264 zich tot de wijk Koperwiek?

Fluiterlaan 264 is een portiekflat (appartement) van 89 m² in de wijk Koperwiek. De buurt telt 753 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.230 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fluiterlaan 264?

Fluiterlaan 264 is een portiekflat (appartement) in Koperwiek, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Fluiterlaan 264 vergeleken met de buurt?

Fluiterlaan 264 heeft 89 m² woonoppervlakte en 295 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Koperwiek ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fluiterlaan 264 en wat betekent dat?

Fluiterlaan 264 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fluiterlaan 264?

Fluiterlaan 264 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Koperwiek?

De wijk Koperwiek in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koperwiek?

Vanuit Fluiterlaan 264 in Koperwiek bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 2.4 km.