Eindwoning Uilenhof 28 Capelle aan den IJssel

Uilenhof 28, 2903 GT Capelle aan den IJssel

135 m² Bouwjaar 2024 5 kamers 3 slaapkamers Label A++++

Uilenhof 28 is een eindwoning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €298.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
135 m²
Inhoud
505 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€645.000 tot €745.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Uilenhof 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Uilenhof 28

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
77.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-16.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
117.8%
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (36.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

2100 Inwoners
850 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
814 Woningvoorraad
€298.000 Gem. woningwaarde Hovenbuurt
52% Koopwoningen
8.869 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Uilenhof 28

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Uilenhof 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Uilenhof 28?

De prijsindicatie voor Uilenhof 28 ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in Hovenbuurt is €298.000. Dat komt neer op circa €2.207 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Uilenhof 28 zich tot de wijk Hovenbuurt?

Uilenhof 28 is een eindwoning van 135 m² in de wijk Hovenbuurt. De buurt telt 814 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.869 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Uilenhof 28?

Uilenhof 28 is een eindwoning in Hovenbuurt, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Uilenhof 28 vergeleken met de buurt?

Uilenhof 28 heeft 135 m² woonoppervlakte en 505 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Hovenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €298.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Uilenhof 28 en wat betekent dat?

Uilenhof 28 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2033-11-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -3.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Uilenhof 28?

Uilenhof 28 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 36 m².

Hoe is de woningmarkt in Hovenbuurt?

De wijk Hovenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €298.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hovenbuurt?

Vanuit Uilenhof 28 in Hovenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.