Streetview Merellaan 366 Capelle aan den IJssel

Merellaan 366, 2903 GM Capelle aan den IJssel

110 m² Bouwjaar 2013 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Merellaan 366 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 141 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €298.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
woonhuis
Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Merellaan 366

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Merellaan 366

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

2100 Inwoners
850 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
814 Woningvoorraad
€298.000 Gem. woningwaarde Hovenbuurt
52% Koopwoningen
8.869 Inwoners per km²

Locatie van Merellaan 366

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Merellaan 366

Wat is de geschatte woningwaarde van Merellaan 366?

De prijsindicatie voor Merellaan 366 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Hovenbuurt is €298.000. Dat komt neer op circa €2.709 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Merellaan 366 zich tot de wijk Hovenbuurt?

Merellaan 366 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Hovenbuurt. De buurt telt 814 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.869 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Merellaan 366?

Merellaan 366 is een woonhuis in Hovenbuurt, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Merellaan 366 vergeleken met de buurt?

Merellaan 366 heeft 110 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Hovenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €298.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Merellaan 366 en wat betekent dat?

Merellaan 366 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Merellaan 366?

Merellaan 366 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hovenbuurt?

De wijk Hovenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €298.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hovenbuurt?

Vanuit Merellaan 366 in Hovenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hovenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Merellaan 366: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hovenbuurt?

Recreatie nabij Hovenbuurt: restaurant (0.6 km), cafe (1.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Merellaan 366?

De prijsindicatie ligt rond €190.000 tot €240.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Hovenbuurt is €298.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Merellaan 366?

Een woningrapport voor Merellaan 366 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hovenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2013, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen