Streetview Binnenhof 35 Capelle aan den IJssel

Binnenhof 35, 2903 CH Capelle aan den IJssel

117 m² Bouwjaar 1986 6 kamers 3 slaapkamers Label C

Binnenhof 35 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 180 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
180 m²
Inhoud
407 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Binnenhof 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Binnenhof 35

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.4 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

360 Inwoners
170 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
170 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde Oude Kern
64% Koopwoningen
3.194 Inwoners per km²

Locatie van Binnenhof 35

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Binnenhof 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Binnenhof 35?

De prijsindicatie voor Binnenhof 35 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Kern is €371.000. Dat komt neer op circa €3.171 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Binnenhof 35 zich tot de wijk Oude Kern?

Binnenhof 35 is een woonhuis van 117 m² in de wijk Oude Kern. De buurt telt 170 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.194 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Binnenhof 35?

Binnenhof 35 is een woonhuis in Oude Kern, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Binnenhof 35 vergeleken met de buurt?

Binnenhof 35 heeft 117 m² woonoppervlakte en 407 m³ inhoud. Het perceel is 180 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Oude Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Binnenhof 35 en wat betekent dat?

Binnenhof 35 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-03-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Binnenhof 35?

Binnenhof 35 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oude Kern?

De wijk Oude Kern in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Kern?

Vanuit Binnenhof 35 in Oude Kern bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.