Galerijflat Duikerlaan 348 E Capelle aan den IJssel

Duikerlaan 348 E, 2903 AC Capelle aan den IJssel

77 m² Bouwjaar 2021 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Duikerlaan 348 E is een galerijflat in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
77 m²
Inhoud
258 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Duikerlaan 348 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duikerlaan 348 E

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1310 Inwoners
815 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
910 Woningvoorraad
€240.000 Gem. woningwaarde Alkenoord
41% Koopwoningen
11.080 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duikerlaan 348 E

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Duikerlaan 348 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Duikerlaan 348 E?

De prijsindicatie voor Duikerlaan 348 E ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Alkenoord is €240.000. Dat komt neer op circa €3.117 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duikerlaan 348 E zich tot de wijk Alkenoord?

Duikerlaan 348 E is een galerijflat van 77 m² in de wijk Alkenoord. De buurt telt 910 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.080 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duikerlaan 348 E?

Duikerlaan 348 E is een galerijflat in Alkenoord, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Duikerlaan 348 E vergeleken met de buurt?

Duikerlaan 348 E heeft 77 m² woonoppervlakte en 258 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Alkenoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duikerlaan 348 E en wat betekent dat?

Duikerlaan 348 E heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Duikerlaan 348 E?

Duikerlaan 348 E heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Alkenoord?

De wijk Alkenoord in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Alkenoord?

Vanuit Duikerlaan 348 E in Alkenoord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.