Galerijflat (appartement) Frederik van Eedenplaats 85 Capelle aan den IJssel

Frederik van Eedenplaats 85, 2902 VB Capelle aan den IJssel

83 m² Bouwjaar 1967 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Frederik van Eedenplaats 85 is een galerijflat (appartement) in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
274 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2011 tot 2015
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Frederik van Eedenplaats 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frederik van Eedenplaats 85

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
199.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
391.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
71.68 kg/m²

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1890 Inwoners
975 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
935 Woningvoorraad
€331.000 Gem. woningwaarde Dichtersbuurt
85% Koopwoningen
5.927 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Frederik van Eedenplaats 85

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Frederik van Eedenplaats 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Frederik van Eedenplaats 85?

De prijsindicatie voor Frederik van Eedenplaats 85 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Dichtersbuurt is €331.000. Dat komt neer op circa €3.988 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frederik van Eedenplaats 85 zich tot de wijk Dichtersbuurt?

Frederik van Eedenplaats 85 is een galerijflat (appartement) van 83 m² in de wijk Dichtersbuurt. De buurt telt 935 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.927 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frederik van Eedenplaats 85?

Frederik van Eedenplaats 85 is een galerijflat (appartement) in Dichtersbuurt, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Frederik van Eedenplaats 85 vergeleken met de buurt?

Frederik van Eedenplaats 85 heeft 83 m² woonoppervlakte en 274 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Dichtersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frederik van Eedenplaats 85 en wat betekent dat?

Frederik van Eedenplaats 85 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-07-14. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Frederik van Eedenplaats 85?

Frederik van Eedenplaats 85 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Dichtersbuurt?

De wijk Dichtersbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.