Streetview 's-Gravenweg 213 A Capelle aan den IJssel

's-Gravenweg 213 A, 2902 LG Capelle aan den IJssel

246 m² Bouwjaar 1989

's-Gravenweg 213 A is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 246 m² en een perceel van 1840 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.089.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
246 m²
Perceeloppervlakte
1840 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenweg 213 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

185 Inwoners
70 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
64 Woningvoorraad
€1.089.000 Gem. woningwaarde 's-Gravenpark
100% Koopwoningen
982 Inwoners per km²

Locatie van 's-Gravenweg 213 A

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over 's-Gravenweg 213 A

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenweg 213 A?

De gemiddelde woningwaarde in 's-Gravenpark is €1.089.000. Dat komt neer op circa €4.427 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenweg 213 A zich tot de wijk 's-Gravenpark?

's-Gravenweg 213 A is een woonhuis van 246 m² in de wijk 's-Gravenpark. De buurt telt 64 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 982 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenweg 213 A?

's-Gravenweg 213 A is een woonhuis in 's-Gravenpark, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is 's-Gravenweg 213 A vergeleken met de buurt?

's-Gravenweg 213 A heeft 246 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1840 m². In 's-Gravenpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.089.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in 's-Gravenpark?

De wijk 's-Gravenpark in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.089.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 's-Gravenpark?

Vanuit 's-Gravenweg 213 A in 's-Gravenpark bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 's-Gravenpark?

Zorg en onderwijs in de buurt van 's-Gravenweg 213 A: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij 's-Gravenpark?

Recreatie nabij 's-Gravenpark: restaurant (0.3 km), cafe (2.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor 's-Gravenweg 213 A?