Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 1500 m²
's-Gravenweg 157 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m² en een perceel van 1500 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.082.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenweg 157
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
7.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in 's-Gravenweg/Alexanderlaan is €1.082.000. Dat komt neer op circa €5.465 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragen's-Gravenweg 157 is een woonhuis van 198 m² in de wijk 's-Gravenweg/Alexanderlaan. De buurt telt 73 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 515 inwoners per km².
's-Gravenweg 157 is een woonhuis in 's-Gravenweg/Alexanderlaan, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
's-Gravenweg 157 heeft 198 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1500 m². In 's-Gravenweg/Alexanderlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.082.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk 's-Gravenweg/Alexanderlaan in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.082.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit 's-Gravenweg 157 in 's-Gravenweg/Alexanderlaan bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van 's-Gravenweg 157: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij 's-Gravenweg/Alexanderlaan: restaurant (0.5 km), cafe (2.7 km).
Een woningrapport voor 's-Gravenweg 157 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond 's-Gravenweg/Alexanderlaan. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.