Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1916
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 334 m²
's-Gravenweg 135 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 334 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.082.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenweg 135
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
7.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in 's-Gravenweg/Alexanderlaan is €1.082.000. Dat komt neer op circa €6.518 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragen's-Gravenweg 135 is een woonhuis van 166 m² in de wijk 's-Gravenweg/Alexanderlaan. De buurt telt 73 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 515 inwoners per km².
's-Gravenweg 135 is een woonhuis in 's-Gravenweg/Alexanderlaan, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
's-Gravenweg 135 heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 334 m². In 's-Gravenweg/Alexanderlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.082.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk 's-Gravenweg/Alexanderlaan in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.082.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit 's-Gravenweg 135 in 's-Gravenweg/Alexanderlaan bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van 's-Gravenweg 135: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij 's-Gravenweg/Alexanderlaan: restaurant (0.5 km), cafe (2.7 km).
Een woningrapport voor 's-Gravenweg 135 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond 's-Gravenweg/Alexanderlaan. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1916, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.