Streetview 's-Gravenpark 14 Capelle aan den IJssel

's-Gravenpark 14, 2902 LD Capelle aan den IJssel

248 m² Bouwjaar 1956 5 kamers 4 slaapkamers Label C

's-Gravenpark 14 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m², een perceel van 959 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.089.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
248 m²
Perceeloppervlakte
959 m²
Inhoud
900 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenpark 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravenpark 14

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

185 Inwoners
70 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
64 Woningvoorraad
€1.089.000 Gem. woningwaarde 's-Gravenpark
100% Koopwoningen
982 Inwoners per km²

Locatie van 's-Gravenpark 14

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over 's-Gravenpark 14

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenpark 14?

De gemiddelde woningwaarde in 's-Gravenpark is €1.089.000. Dat komt neer op circa €4.391 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenpark 14 zich tot de wijk 's-Gravenpark?

's-Gravenpark 14 is een woonhuis van 248 m² in de wijk 's-Gravenpark. De buurt telt 64 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 982 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenpark 14?

's-Gravenpark 14 is een woonhuis in 's-Gravenpark, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is 's-Gravenpark 14 vergeleken met de buurt?

's-Gravenpark 14 heeft 248 m² woonoppervlakte en 900 m³ inhoud. Het perceel is 959 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In 's-Gravenpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.089.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravenpark 14 en wat betekent dat?

's-Gravenpark 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-03-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 's-Gravenpark 14?

's-Gravenpark 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 's-Gravenpark?

De wijk 's-Gravenpark in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.089.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 's-Gravenpark?

Vanuit 's-Gravenpark 14 in 's-Gravenpark bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.