Streetview 's-Gravenpark 17 Capelle aan den IJssel

's-Gravenpark 17, 2902 LC Capelle aan den IJssel

167 m² Bouwjaar 1955 Label C

's-Gravenpark 17 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m² en een perceel van 912 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.089.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
912 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenpark 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravenpark 17

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

185 Inwoners
70 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
64 Woningvoorraad
€1.089.000 Gem. woningwaarde 's-Gravenpark
100% Koopwoningen
982 Inwoners per km²

Locatie van 's-Gravenpark 17

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over 's-Gravenpark 17

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenpark 17?

De prijsindicatie voor 's-Gravenpark 17 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in 's-Gravenpark is €1.089.000. Dat komt neer op circa €6.521 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenpark 17 zich tot de wijk 's-Gravenpark?

's-Gravenpark 17 is een woonhuis van 167 m² in de wijk 's-Gravenpark. De buurt telt 64 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 982 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenpark 17?

's-Gravenpark 17 is een woonhuis in 's-Gravenpark, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is 's-Gravenpark 17 vergeleken met de buurt?

's-Gravenpark 17 heeft 167 m² woonoppervlakte. Het perceel is 912 m². In 's-Gravenpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.089.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravenpark 17 en wat betekent dat?

's-Gravenpark 17 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in 's-Gravenpark?

De wijk 's-Gravenpark in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.089.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 's-Gravenpark?

Vanuit 's-Gravenpark 17 in 's-Gravenpark bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 's-Gravenpark?

Zorg en onderwijs in de buurt van 's-Gravenpark 17: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.8 km.