Streetview 's-Gravenpark 13 Capelle aan den IJssel

's-Gravenpark 13, 2902 LC Capelle aan den IJssel

226 m² Bouwjaar 2006 Label A

's-Gravenpark 13 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m² en een perceel van 881 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.089.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
226 m²
Perceeloppervlakte
881 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenpark 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravenpark 13

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

185 Inwoners
70 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
64 Woningvoorraad
€1.089.000 Gem. woningwaarde 's-Gravenpark
100% Koopwoningen
982 Inwoners per km²

Locatie van 's-Gravenpark 13

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over 's-Gravenpark 13

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenpark 13?

De gemiddelde woningwaarde in 's-Gravenpark is €1.089.000. Dat komt neer op circa €4.819 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenpark 13 zich tot de wijk 's-Gravenpark?

's-Gravenpark 13 is een woonhuis van 226 m² in de wijk 's-Gravenpark. De buurt telt 64 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 982 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenpark 13?

's-Gravenpark 13 is een woonhuis in 's-Gravenpark, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is 's-Gravenpark 13 vergeleken met de buurt?

's-Gravenpark 13 heeft 226 m² woonoppervlakte. Het perceel is 881 m². In 's-Gravenpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.089.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravenpark 13 en wat betekent dat?

's-Gravenpark 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in 's-Gravenpark?

De wijk 's-Gravenpark in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.089.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 's-Gravenpark?

Vanuit 's-Gravenpark 13 in 's-Gravenpark bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 's-Gravenpark?

Zorg en onderwijs in de buurt van 's-Gravenpark 13: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.8 km.