Eengezinswoning, tussenwoning Merelhoven 108 Capelle aan den IJssel

Merelhoven 108, 2902 KL Capelle aan den IJssel

114 m² Bouwjaar 1967 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Merelhoven 108 is een eengezinswoning, tussenwoning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 175 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
175 m²
Inhoud
442 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Merelhoven 108

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Merelhoven 108

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
130 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.4%
CO₂-emissie
35.1 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1205 Inwoners
510 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
492 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Merelbuurt
92% Koopwoningen
5.525 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Merelhoven 108

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Merelhoven 108

Wat is de geschatte woningwaarde van Merelhoven 108?

De prijsindicatie voor Merelhoven 108 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Merelbuurt is €347.000. Dat komt neer op circa €3.044 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Merelhoven 108 zich tot de wijk Merelbuurt?

Merelhoven 108 is een eengezinswoning, tussenwoning van 114 m² in de wijk Merelbuurt. De buurt telt 492 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.525 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Merelhoven 108?

Merelhoven 108 is een eengezinswoning, tussenwoning in Merelbuurt, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Merelhoven 108 vergeleken met de buurt?

Merelhoven 108 heeft 114 m² woonoppervlakte en 442 m³ inhoud. Het perceel is 175 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Merelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Merelhoven 108 en wat betekent dat?

Merelhoven 108 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Merelhoven 108?

Merelhoven 108 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Merelbuurt?

De wijk Merelbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Merelbuurt?

Vanuit Merelhoven 108 in Merelbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.