Eindwoning Merellaan 174 Capelle aan den IJssel

Merellaan 174, 2902 JK Capelle aan den IJssel

132 m² Bouwjaar 1969 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Merellaan 174 is een eindwoning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 155 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eindwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
466 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €570.000
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Merellaan 174

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Merellaan 174

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
90.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
123.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.7%
CO₂-emissie
21.39 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, kierdichting, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1205 Inwoners
510 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
492 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Merelbuurt
92% Koopwoningen
5.525 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Merellaan 174

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Merellaan 174

Wat is de geschatte woningwaarde van Merellaan 174?

De prijsindicatie voor Merellaan 174 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Merelbuurt is €347.000. Dat komt neer op circa €2.629 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Merellaan 174 zich tot de wijk Merelbuurt?

Merellaan 174 is een eindwoning van 132 m² in de wijk Merelbuurt. De buurt telt 492 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.525 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Merellaan 174?

Merellaan 174 is een eindwoning in Merelbuurt, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Merellaan 174 vergeleken met de buurt?

Merellaan 174 heeft 132 m² woonoppervlakte en 466 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Merelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Merellaan 174 en wat betekent dat?

Merellaan 174 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Merellaan 174?

Merellaan 174 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Merelbuurt?

De wijk Merelbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Merelbuurt?

Vanuit Merellaan 174 in Merelbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Merelbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Merellaan 174: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Merelbuurt?

Recreatie nabij Merelbuurt: restaurant (0.6 km), cafe (2.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Merellaan 174?

De prijsindicatie ligt rond €170.000 tot €195.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Merelbuurt is €347.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Merellaan 174?

Een woningrapport voor Merellaan 174 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Merelbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1969, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen