Portiekflat (appartement) Valeriusrondeel 260 Capelle aan den IJssel

Valeriusrondeel 260, 2902 CH Capelle aan den IJssel

36 m² Bouwjaar 1972 1 kamers Label C

Valeriusrondeel 260 is een portiekflat (appartement) in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 36 m² en 1 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €229.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
36 m²
Inhoud
118 m³
Kamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€165.000 tot €190.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Valeriusrondeel 260

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valeriusrondeel 260

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
75.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.41 kg/m²

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1285 Inwoners
690 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
686 Woningvoorraad
€229.000 Gem. woningwaarde Valeriusbuurt
49% Koopwoningen
6.217 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valeriusrondeel 260

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Valeriusrondeel 260

Wat is de geschatte woningwaarde van Valeriusrondeel 260?

De prijsindicatie voor Valeriusrondeel 260 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Valeriusbuurt is €229.000. Dat komt neer op circa €6.361 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valeriusrondeel 260 zich tot de wijk Valeriusbuurt?

Valeriusrondeel 260 is een portiekflat (appartement) van 36 m² in de wijk Valeriusbuurt. De buurt telt 686 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.217 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valeriusrondeel 260?

Valeriusrondeel 260 is een portiekflat (appartement) in Valeriusbuurt, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Valeriusrondeel 260 vergeleken met de buurt?

Valeriusrondeel 260 heeft 36 m² woonoppervlakte en 118 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Valeriusbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €229.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valeriusrondeel 260 en wat betekent dat?

Valeriusrondeel 260 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 47.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valeriusrondeel 260?

Valeriusrondeel 260 heeft 1 kamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Valeriusbuurt?

De wijk Valeriusbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €229.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Valeriusbuurt?

Vanuit Valeriusrondeel 260 in Valeriusbuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 3.8 km.